Cryex

Cryex 1.1

Odzyskaj skradzione diamenty w roku 4896, czyli darmowa gra akcji dla Java

Zalety

  • 30 poziomów
  • Atrakcyjne wyzwanie

Wady

  • Prosta grafika

Dobry
7

Cryex to darmowa gra akcji działająca na telefonach obsługujących technologię Java. Akcja osadzono w roku 4896 w "wymiarze N", a Twoim zadaniem jest zbieranie skradzionych diamentów rozsianych po galaktyce.

Gra Cryex składa się z poziomów różniących się od siebie stopniem trudności. Aby przejść do kolejnego należy zebrać 10 diamentów i przetransportować je do wskazanego miejsca. Sprawa komplikuje się, ponieważ jednorazowo możesz przewieźć 5 diamentów, a wrogowie czyhają ze wszystkich stron. Służą oni czarnemu charakterowi, który ukradł diamenty z Twojego świata.

Można krytykować niski poziom graficzny Cryex, lecz oryginalność tej darmowej gry leży gdzie indziej. Prawdziwym wyzwaniem jest zapanowanie nad statkiem oraz unikanie podstępnych ataków nieprzyjaciela. Akcja rozgrywa się na całym ekranie, a niebezpieczeństwo może nadlecieć z każdej strony - Cryex to prawdziwe wyzwanie dla refleksu i inteligencji.

Cryex to darmowa gra akcji z elementami zręcznościowymi, dla telefonów z Java. Misja specjalna polegająca na wyszukiwaniu skradzionych diamentów oraz czające się niebezpieczeństwa umilą wieczór i podniosą poziom adrenaliny.

Opinie użytkowników o Cryex